آموزش رایگان طراحی سایت با وردپرس
راه اندازی سایت با وردپرس یا بقیه اسکریپت ها از طریق نصب کننده اتوماتیک طبق تصویر بالا شما باید در کنترل پنل  هاست رایگان  :
1. ابتدا وارد هاست خود شوید و به Online File Manager بروید و سپس وارد پوشه htdoc شوید و هر چیزی که درون این پوشه است را حذف نمایید. (پوشه htdoc در این هاست همان پوشه Public_html در بقیه هاست ها می باشد)
2. سپس گزینه softaculous apps installer که در انتهای هاست شما وجود دارد را برای راه اندازی سایت با وردپرس یا بقیه اسکریپت ها بزنید .
3. در صفحه باز شده شما لوگو و اسم اسکریپت های مختلف را مشاهده میکنید برای نصب وردپرس و ساختن سایت شخصی خود یا وبلاگ شخصی یا هر استفاده ای که شما از آن دارید بر روی لوگو وردپرس ( Wتوی دایره و آبی رنگ ) موس خود را نگه دارید اکنون شما گزینه INSTALL را میبینید بر روی آن کلیک کنید.
4. در صفحه باز شده مطابق تصویر زیر مراحل را طی کنید :
A: اولین کادر Choose Protocol میباشد که به حالت پیشفرض سایت شما بر روی HTTP:// قرار دارد ما پیشنهاد میکنیم این قسمت را تغییر ندهید.
B: قسمت Choose Domain به شما این امکان را میدهد تا انتخاب کنید که سایت بر روی کدام دامین شما نصب شود.
C: قسمت In Directory را هر چیزی درون کادر آن است را پاک کنید بصورت پیشفرض wp قرار دارد یعنی سایت شما در این پوشه راه اندازی شود بصورت DOMAIN.IR/WP. در صورتی که میخواهید سایت در خود صفحه اصلی دامنه راه اندازی شود درون این کادر چیزی نوشته نشده باشد.
D: در این کادر Site Name نام سایت خود را وارد کنید.
E: در این قسمتSite Description توضیحاتی در مورد سایت خود وارد کنید.
F: در این قسمت Admin Username یوزرنیم ادمین را وارد کنید.
G: در این قسمت باید رمز دلخواه خود را انتخاب کنید ( Admin Password ) بیشتر از 8 رقم و رمز باید قوی باشد )
H: در این قسمت (Admin Email) ایمیل ادمین اصلی سایت را وارد کنید.
i: در این قسمت(Select Language)زبان سایت خود را انتخاب کنید و بر روی persianقرار دهید.
و در اخر نیر ایمیل ادمین را در قسمت (Email installation details to : ) برای دریافت اطلاعات ورود به سایت خود وارد کنید و دکمه install را فشار دهید تا سایت شما ساخته شود.
شما در این مرحله راه اندازی سایت با وردپرس را با موفقیت انجام داده اید.

➖ برای ورود به بخش مدیریت سایت خود در انتهای دامین خود /wp-admin را اضاف کنید بصورت (domain.ir/wp-admin)